Powered by Smartsupp

Výrobce Romus

Výrobce Romus®

S 50 letou zkušeností se Romus® etabloval na svém trhu a stal se expertem – partnerem vedle profesionálů ve stavebnictví a renovaci. Důvěryhodná společnost, která potvrzuje své know-how díky své technicitě, schopnosti naslouchání k inovacím. 

Klíče k úspěchu?

Romus® představuje operativní sílu, která sdružuje více než sto zaměstnanců ve službách, prodeji, administrativě a logistice-

Místní prodejní síla složená z týmu dynamických specialistů pozorných k projektům svých klientů ve Francii i v zahraničí. 

Dnes je Romus® přítomen ve více než 70 zemích na 5 kontinentech a doprovází každodenní život profesionálů, ať už se jedná o nezávislé řemeslníky, dodavatele staveb, projektový manažer, projektový manažer, stavební práce nebo stavební ekonomy.

Romus® pěstuje smysl pro detail a vztahy se zákazníky.

Prioritou společnosti Romus® jako důvěryhodného partnera je rozvíjet svou nabídku tak, aby byla vždy v souladu s dnešními i budoucími potřebami profesionálů, a aby zlepšovala jejich pracovní podmínky díky nástrojům nebo produktům přizpůsobené skutečným omezením při jejich profesi.
Romus® tak nabízí globální řadu příslušenství, nástrojů a vybavení pro všechny fáze přípravy, nebo dokončovací fáze vašich projektů.

ROMUS nářadí pro podlaháře a malíře.