Podlahy pro průmyslové haly

Sháníte víceúčelovou podlahovou krytinu do obchodu, supermarketu, šicí dílny, nemocnice, garáže, posilovny nebo do autosalonu a podobných prostor? Lpíte na vysoké povrchové odolnosti a nadstandardním zatížení? To vše ve spojení s jednoduchou pokládkou, nízkou pořizovací cenou a dlouhou životností s ohledem na další okolnosti a fungování vaší firmy?

Pak se zaměřte na flexibilní řešení od společnosti Gerflor. Jsou to modulární produkty GTI a Attraction v podobě vinylových dlaždic se zámky ve tvaru PUZZLE, které jsou vhodné nejenom pro novou pokládku, ale také jako praktická a nenáročná renovace staré podlahy.

Přednosti podlahy GTI a Attraction

Tento speciální modulární systém se skládá z dlaždic, jejichž vnější hrany jsou opatřeny zámky PUZZLE, což umožňuje velice snadnou pokládku. V jejím případě nemusíte zastavovat provoz ve vaší firmě, společnosti či daném zařízení. Instalaci lze provádět za provozu, což přináší hned několik zásadních kladů oproti jiným typům podlah.

 

  • Ušetříte ušlé náklady, protože nemusíte zavírat – Podlahy GTI jsou aplikovány v běžném provozu, takže nepřijde o jakékoliv zisky.
  • Úspora transakčních nákladů – Zapomeňte na celozávodní dovolené, omezené zisky a ztrátu drahocenného času při vyřizování formalit spojených s těmito úkony.
  • Stěhování regálových systémů a přesun zboží – S podlahami GTI není nutné řešit jakékoliv přesuny skladů, regálů a podobných doplňků daných prostor. Nic nemusíte přesouvat a měnit, čímž opět dochází k úspoře peněz.
  • Jednoduchá výměna – Jestliže vám skladované zboží spadne na podlahu a poničí ji, výměna poškozené dlaždice zabere maximálně 10 minut času, aniž byste museli jakkoliv přerušovat pracovní provoz.
  • Minimální náklady na pokládku – Podlahy GTI jsou s přihlédnutím k výše popisovaný přednostem jedním z cenově nejdostupnějších podlahových materiálů právě do skladů, hal a obdobných prostor.

 

Co se týče samotného materiálu, jde o propracované vinylové dílce, jejichž povrch je opatřen odolnou a zároveň protiskluzovou vrstvou, proto se často aplikují v nejrůznějších veřejných prostorách bez rozdílu. Ona zmiňovaná odolnost spojená s nášlapnou vrstvou o tloušťce 1 mm umožňuje provoz i těžší techniky, mezi níž patří paletové a vysokozdvižné vozíky.

Díky výběru z mnoha barevných variant máte možnost zvolit takové, které nejenomže zapadnou do daného interiéru, ale nebudou viditelné ani zámky mezi jednotlivými dílci.

Pokládka a snadná renovace

Zátěžová podlaha GTI a Attraction je aplikovatelná na libovolné povrchy. Ideálně je to beton a litá podlaha. Vyhýbat se však nemusíte ani dlažbě. V tomto směru je kladen důraz na rovinnost cca 5 mm na 2 m, kde nejsou překážkou ani drobnější praskliny. Vyvarovat byste se naopak měli kobercům, laminátovým podlahám a všem ostatním pružným materiálům, včetně přechodových nerovností, jakými jsou schody, nálitky, velké výtluky, apod.

Modulární podlahu GTI a Attraction není nutné díky zámkovému systému svařovat. Pohodlně si vystačíte s pilkou pro zařezávání a gumovou paličkou.

Přednost této podlahové krytiny spočívají také v okamžiku renovace. Poškozený díl jednoduše vyjmete a nahradíte ho novým.

V případě Vašeho projektu podlahových krytin nás kontaktujte: 

info@aaapodlahy.cz   Tel: 770 107 770 

 

 

 

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO