Rady a tipy

Další umělý trávník, co udělal radost

O umělé trávníky je stále větší zájem. A to především mezi majiteli venkovních teras, jež si chtějí dopřát na první pohled přírodního a zároveň snadno udržovatelného povrchu. A právě k těmto účelům jsou moderní umělé trávníky, jako stvořené. Ostatně vybavit s nimi můžete například zimní zahradu, balkon, ale i prostor kolem bazénu.   Výhody nákupu umělého trávníku Ve prospěch umělého trávníkového koberce hovoří spousta kladů, které vás přesvědčí o jeho nákupu. Příjemný na omak – Při došlapu...

Anhydrit vs. beton

Spousta lidí si často klade otázku, zda se při budování nové stavby či její rekonstrukci vydat cestou lité betonové podlahy nebo vsadit raději na anhydrit. Pravdou je, že ve většině případů vede právě anhydritová podlaha. Nutno však podotknout, že takový názor nemusí být zcela jednoznačný. Každý člověk má totiž trochu jiné nároky na podlahu, jiné finanční možnosti a představy o celkové stavbě. Proto se v tomto článku pojďme zaměřit na takové obecnější porovnání anhydritu a betonu, na základě něhož si sami vytvoříte povědomí...

Když podlahu do bytových prostor, tak jedině Gerflor Texline

 Gerflor Texline Toužíte po příjemné podlaze na dotek a při chůzi? Hledáte snadno udržovatelné řešení přinášející spoustu komfortních vlastností? Pak vás jistě osloví modelová řada známého výrobce Gerflor Texline. Ta je díky své zátěžové třídě 23/31 naprosto ideální volbou do jakékoliv bytové jednotky nebo rodinného domu. Dokonce lze uvažovat o použití tohoto materiálu také do méně zatěžovaných komerčních prostor. Hlavním zdrojem dokonalých parametrů podlahy Gerflor Texline je především prověřená a patentovaná technologie...

Žlutý koberec se pro vás stane zdrojem optimismu

Koberec žluté barvy může v každém z vás vzbuzovat nejrůznější pocity. Mnohdy záleží také na tom, o jaký odstín žluté se vlastně jedná. Jestliže uvažujete o této volbě do interiéru, určitě vám budou nápomocny níže uvedené informace. Dozvíte se, že koberec je především emocionální záležitostí. Jde o barvu, která může výrazným způsobem ovlivnit člověka, proto není radno podceňovat jeho správné umístění a kombinaci s ostatními barvami.

Šedý koberec je známkou neutrality

Velice často můžete narazit na tvrzení, že konkrétní barva koberce může výrazným způsobem ovlivňovat vaši fyzickou i psychickou stránku, a to nejenom v pozitivním slova smyslu. Takové informace jsou naprosto pravdivé a lidé podle nic dokonce volí optimální barvu koberce. Jestliže v tomto směru nechcete být ovlivňováni, vsaďte na šedý koberec, který je součástí především moderně vyhlížejících interiérů a o němž vám povíme více informací.

Proč si pořídit právě modrý koberec?

Ač to možná spousta lidí neví, barva koberce se dokáže podepsat na psychice člověka, a to jak v pozitivním, tak negativním slova smyslu. Typickým příkladem těchto slov je modrý koberec. Ten se spíše, než na fyzičnu podepíše hlavně na vašem myšlení. Otázkou však zůstává, kam s modrým kobercem v interiéru a co vlastně tato barva přináší? Na to a mnohé další vám odpoví následující řádky.

Pro koho je vhodnou variantou růžový koberec?

Růžový koberec možná nepatří mezi často vyhledávané a populární barvy, přesto může v daném interiéru přinést požadovaný užitek. Růžová je ve své podstatě hodně zesvětleným odstínem červené, což tak trochu naznačuje, jaké pocity ve vás tato barva může vzbuzovat. Pojďme se tedy společně podívat na to, co vyjadřuje tento odstín, kde nachází své primární uplatnění a pro koho je růžový koberec vhodný s přihlédnutím ke znamení zvěrokruhu.

Oranžový koberec jako originální ikona interiéru

Oranžová barva vzbuzuje v lidech obecně rozporuplné pocity. Někdo jí nemůže přijít na chuť, pro jiného je nepostradatelnou součástí každodenního života. Jestliže přemýšlíte o tom, že byste domů pořídili oranžový koberec, přinášíme vám v tomto článku pár zásadních informací, jež pro váš výběr mohou být rozhodující.

Nepodceňujte při nákupu koberce tyrkysovou barvu

Je pravdou, že tyrkysový odstín neuvidíte na každém kroku, minimálně co se týče koberců a podlahových krytin. Přitom trh je dostatečně bohatý a tento sortiment je k dostání v nejrůznějších variantách odstínů tyrkysové barvy. Jestliže uvažujete o nákupu tyrkysového koberce, možná vám budou nápomocny níže uvedené řádky, ve kterých tuto barvu probereme od A až do Z.

Hnědý koberec a jeho přednosti

Ruku na srdce, hnědá barva patří k těm nejčastějším, s nimiž se můžete v interiéru setkat. Není to však jen pouze nábytek, ale také řada bytových doplňků, mezi něž patří i koberce. Vznik této barvy je jednoduchý. Stačí sloučit červenou a žlutou s velkým zastoupením černé a výsledek je na světě. Pokud se začtete do níže uvedených řádků, zjistíte, jaké pocity ve vás vyvolá hnědý koberec umístění v dané místnosti. A co všechno s ním můžete kombinovat.

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO