Další umělý trávník, co udělal radost

O umělé trávníky je stále větší zájem. A to především mezi majiteli venkovních teras, jež si chtějí dopřát na první pohled přírodního a zároveň snadno udržovatelného povrchu. A právě k těmto účelům jsou moderní umělé trávníky, jako stvořené. Ostatně vybavit s nimi můžete například zimní zahradu, balkon, ale i prostor kolem bazénu.

Ve prospěch umělého trávníku hovoří spousta kladů, které vás přesvědčí o jeho nákupu.

  • Příjemný na omak – Při došlapu na umělý trávník se vám dostane velice pohodlného pocitu. Na tom se mimo jiné podepisuje i spodní gumová část.
  • Odolnost vůči povětrnostním podmínkám – Díky tomu, že se umělý trávník skládá z polypropylenu a polyethylenu je dosaženo odpovídající odolnosti a tím pádem i dlouhé životnosti.
  • Bezúdržbový povrch – Na umělý trávník nejsou kladeny žádné výraznější nároky spojené s pravidelnou údržbou, takže v tomto směru vám odpadá nežádoucí práce. Rozhodně jej nemusíte sekat, jako ten živý.
  • Trávník v metráži – Vybírat si můžete z požadované metráže, tzn. umělý trávník přímo na míru. Obvykle jsou dostupné role v šíři 2 a 4 metry.
  • Nízké náklady – Pořizovací cena je oproti jiným exteriérovým podlahám velice znamenitá.

Imitace kvalitního umělého trávníku bude vždy vypadat realisticky a moderně.

Snadná pokládka

Jedním z posledních zásadních kladů je nenáročnost pokládky. Ta může proběhnout bez dalších přidružených stavebních prací, rychle, čistě a s pozitivním výsledkem. Důkazem těchto slov je pěkná práce jednoho z našich zákazníků, jemuž jsme prodali kvalitní umělý trávník a poradili s postupem snadné pokládky.

„Rozhodl jsem se terasu koncipovat do přírodního stylu a použít moderní a bezúdržbovou podlahu. Volba padla na umělý trávník. Ten jsem na základě poradenství z e-shopu aaapodlahy.cz položil sám během jedné hodinky. Chůze po něm je velice příjemná, takže nadšeni jsme celá rodina.“

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO