Koberce by v dětském pokoji neměly chybět

Ačkoliv se může zdát, že z důvodů alergií se oblíbenost koberců v dětských pokojích mezi rodiči čím dál tím více snižuje, není tomu tak. Ostatně není se čemu divit, protože se jedná o skvělou podlahovou krytinu, která má mnoho předností. O jakých se mezi lidmi mluví nejvíce?

Koberec je hlavně skvělý izolant tepla. Děti si často hrávají na zemi a nedělá jim problém na ní sedět i hodiny. Avšak sami určitě víte, že to může být při chladných dnech docela zdraví nebezpečná zábava a vaše ratolesti můžou rychle nachladnout. Účinnou zbraní je právě koberec.

Kromě této výborné tepelné vlastnosti je to zároveň i skvělý zvukový izolant. Děti mívají mnoho energie a všem je určitě jasné, že mají potřebu se jí pravidelně zbavovat běháním, skákáním a podobnými vylomeninami. Ale pokud se tyto dětské hrátky dějí v bytě, kde pod vámi bydlí sousedé různých věkových kategorií, koberec pomůže zmírnit hluk, který zvládnou vaše děti svou aktivitou vytvořit. Ochráníte tím nervy nejenom své a to se vyplatí!

Výbornou zprávou pro rodiče bývá také možnost výběru z velkého množství nejrůznějších barev a vzorů. Právě díky obrovské nabídce na českém trhu můžete zvolit ideální druh pro vaše dítě – ať už máte doma holčičky, které by toužily po koberci s barbie či poníky, nebo máte chlapečky, kteří ocení spíše vzor se silnicí. Výběr je skutečně velký a každý rodič určitě najde to nejlepší pro své potomky.

Na co byste však měli brát ohled, než se pustíte do nákupu? Je třeba si uvědomit, že na koberci budou děti trávit mnoho času, proto byste určitě neměli šetřit na kvalitě. Zvláště v případě, pokud máte malé energické ratolesti, které umí prostoru nové podlahové krytiny naplno využít. Všem rodičům je také určitě jasné, že k výběru jsou buď koberce pro celoplošné pokrytí, nebo jen částečné. Nabídka je u obou variant veliká, proto si stačí pouze dobře vybrat a zábava pro děti může začít.

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO