Podlahy od Quick Step?

Quick–Step

Pod tímto názvem jsou na trh přinášeny laminátové, dřevěné a vinylové podlahy. Jde o belgického výrobce, jež má za sebou dlouhou historii a v tomto odvětví patří mezi zákazníky prověřenou špičku.

Vše se začalo psát již v roce 1960, kdy byla založena firma Unilin působící ve lnářském průmyslu. Později se zaměřila na dřevo. Teprve až v roce 1990 dochází ke vzniku značky Quick-Step, pod níž se objevují laminátové podlahy.

K důležitým a nepřehlédnutelným okamžikům společnosti patří určitě tato data.

  • Rok 1997 – zacvakávací systém Uniclic
  • Rok 2001 – laminátová podlaha s drážkou ve tvaru V
  • Rok 2005 – antistatická laminátová podlaha
  • Rok 2007 – laminátové podlahy do koupelny
  • Rok 2009 – parkové podlahy z tvrdého dřeva a zacvakávací systém Uniclic Multifit
  • Rok 2013 – Vinylové podlahy

Laminátové podlahy Quick-Step

Laminátové podlahy patří k přednostem výrobce již dlouhá léta. Nadčasový design, snadná instalace a 25 let dlouhá záruka vás přesvědčí o potřebných kvalitách. Odolnost těchto materiálů je navíc podpořena speciální vrstvou ScratchGuard, jíž jen tak nepodrápete.

Podlahy tohoto typu jsou přinášeny v několika designových řadách – Arte, Classic, Creo, Eligna, Eligna Wide, Elite, Exquisa, Impressive, Impressive Ultra, Largo, Perspective, Perspective Wide a Rustic.

Podlahy Quick-Step z tvrdého dřeva

Chcete-li docílit útulného a hřejivého pocitu od nohou, pak vaší volbě v plném rozsahu vyhoví dřevěné podlahy Parquet pyšnící se sedmi vrstvami laku. Právě vysoká odolnost je prioritou společnosti. O kvalitách určitě vypovídá i celoživotní záruka.

Vybírat lze z těchto modelů – Castello, Compact, Imperio, Palazzo, Variano a Villa.

Vinylové podlahy Quick-Step

Nejnovějším přírůstkem v produktovém portfoliu jsou bezpochyby vinylové podlahy Livyn přinášející styl, voděodolnost, teplo od nohou a speciální vrstvu Stain Guard, jež povrch ochrání proti špíně. Také zde je poskytována 25 let dlouhá záruka.

Vinylové podlahy jsou prezentovány v těchto modelových řadách – Ambient Click, Ambient Click Plus, Balance Click a Balance Click Plus.

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO