Pro koho je vhodnou variantou růžový koberec?

Růžový koberec možná nepatří mezi často vyhledávané a populární barvy, přesto může v daném interiéru přinést požadovaný užitek. Růžová je ve své podstatě hodně zesvětleným odstínem červené, což tak trochu naznačuje, jaké pocity ve vás tato barva může vzbuzovat.

Pojďme se tedy společně podívat na to, co vyjadřuje tento odstín, kde nachází své primární uplatnění a pro koho je růžový koberec vhodný s přihlédnutím ke znamení zvěrokruhu.

Něžnost a ženskost

Název tohoto podtitulku je jasně výstižný. Růžová barva přináší člověku hlavně fyzický klid. Díky tomu že vznikla z červené je částečně energetická, na druhou stranu právě její světlejší odstín výrazným způsobem uklidňuje.

Růžová ve spoustě lidí vzbuzuje pocity lásky, tepla, životního nadšení, ale také jisté ženskosti, s čímž souvisí aplikování růžových koberců.

Pokud to s růžovou v interiéru přeženete nebo místo kusového koberce pořídíte celoplošný, můžete se dočkat i negativních výsledků. A těmi budou především psychologická klaustrofobie a fyzická slabost.

Růžové koberce hlavně pro dívky

Primární ladění růžové barvy je zřejmé. Tento odstín udělá největší radost především malým holčičkám a mladým slečnám. Je proto ideální volbou při vybavování dětského pokoje pro dívky. Pokud budete chtít při zařizování docílit originálního spojení barev, nebojte se růžovou kombinovat i se světle modrou, bílou či fialovou.

Kdo si růžové koberce oblíbí podle znamení zvěrokruhu?

Nejčastěji to budou berani, pro které jsou pastelové barvy, jako stvořené. Toho ohnivé a temperamentní znamení má oblibu ve výraznějších odstínech, kam mimo jiného spadá také sytější růžová. Netradičnost a jedinečnost je pro berany zkrátka vlastní.

 

Užitečné odkazy

 

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO