Rady a tipy

Odstraňte vosk z koberce snadno a rychle

Nejste první ani poslední člověk, kterému se povedlo nedopatřením zašpinit koberec voskem ze svíčky. Jak však správně postupovat, abyste vše dali do původního vzhledu? Není to jednoduchý úkol, jelikož to nezáleží jen na vás, ale samozřejmě také na barvě koberce a vosku, avšak můžete se pokusit využít některých z ověřených tipů a zmenšit tak napáchané škody.

Proč byste se měli pustit do renovace dřevěné podlahy?

Dřevěné podlahy jsou skvělou volbou pro všechny lidi, kteří myslí investici do své domácnosti skutečně vážně. Pokud toužíte i vy po tom, aby vám zvolená krytina vydržela po několik dalších generací, a nechcete si nechat dělat za několik málo let zcela novou, tak právě podlahy ze dřeva jsou ideální volbou.

Jak položit koberec do menších místností

Chcete se v nejbližších dnech pustit do pokládky koberce do vaší domácnosti? Pokud si nechcete na tento snadný úkon najímat profesionální řemeslníky, ale myslíte si, že to v pohodě zvládnete sami vlastníma rukama, tak s vámi souhlasíme.

Odstraňte nepříjemný zápach z koberce bez pomoci odborníků

Možná jste se už někdy se zápachem z koberce museli ve své domácnosti potýkat, avšak pokud je to vaše poprvé, určitě oceníte rady, jak s nepříjemným odérem zatočit. Firmy na čistění koberců bývají účinné, avšak také i drahé.

Co zvolit za podlahu do vaší koupelny?

Ať už renovujete starou koupelnu nebo si stavíte úplně novou, je třeba pečlivě zvážit, jakou podlahu pro tento prostor zvolíte. Je totiž třeba při výběru vždy pamatovat na skutečnost, že zde bude celoročně vlhko, kluzko a celkově o vodu na zemi nebude nikdy nouze.

Jaké jsou možnosti odstranění žvýkačky z koberce?

Stát se to může kdykoliv a komukoliv. Pokud máte doma koberce a žijete ve společnosti, kde se dají bez problémů sehnat žvýkačky, tak je možné, že časem se může nějakému členovi domácnosti nebo návštěvě stát nehoda.

Proč vinylovou podlahu ?

Pokud s lepením vinylové podlahy nemáte zkušenosti, vyzkoušejte si to na menším prostoru, kde případné chyby nebudou příliš viditelné. Dražším, ale jednodušším řešením jsou vinylové samolepící podlahy. Pokládku zvládnete i svépomocí, díky již předem aplikované vrstvě lepidla. Podlahu tak aplikujete na suchý a čistý povrch bez problémů. Odradit vás může vyšší pořizovací cena.

Proč dřevěnou podlahu ?

Kvalitní masivní a třívrstvé dřevěné podlahy vyrábí také firma ESCO. Vyrábí podlahy z dubových materiálů již od roku 2003. Firma sídlí nedaleko Strakonic, kde najdete jak výrobnu, tak prodejní centrum. V nabídce najdete řadu kvalitních typů podlah v nejrůznějších tloušťkách prken, barevných kombinacích. Vyberete si to, co bude zapadat do vašeho interiéru a představ

Proč koberec ?

Bytové koberce a něco o nich Koberec lze označit za textilní pokrývku podlahy, která má u nás již mnohaletou tradici. I když jsou poslední dobou využívány především dřevěné, laminátové a vinylové materiály, mají bytové koberce stále silnou základnu obdivovatelů a ti na ně nedají dopustit. Jak již název tohoto sortimentu prozrazuje, jde o koberce primárně určené do bytových prostor s běžnou zátěží. Produkty, jež se odlišují svým materiálovým složením, hustotou chlupu, barevným vzorem a v neposlední řadě také velikostí. Výhody...

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO