Služby

 

                                                                Zaměření a konzultace

 

Většinu zakázek potřebujeme osobně vidět a zaměřit, aby jsme mohli udělat nabídku, která odpovídá skutečnosti. Zároveň se prokonzultuje postup práce a co vše to bude obnášet. Každý podlahový materiál má jiné požadavky na podklad podle norem a proto je důležité udělat podklad kvalitně, aby podlahová krytina sloužila co nejdéle.

Zaměření a prodej materiálu bez práce 21 % DPH

Zaměření a prodej materiálu s prací 15 % DPH

Zaměření a konzultace je zdarma 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výběr materiálu u nás na prodejně 

Po zaměření je důležité vybrat podlahový materiál, který splní Vaše očekávání a požadavky. Každý podlahový materiál prokonzultujeme a řekneme si jeho klady i zápory. Hodně klientů přijde na prodejnu v domnění, že mají vybraný typ podlahového materiálu, ale přitom pro jejich domácnost je nevhodný. Je důležité brát zřetel na typ podlahového vytápění, domácí mazlíčky, počet osob, podklad, francouzské okna a životnost daného materiálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                Cenová nabídka

 

Pokud je klient nerozhodný mezi podlahovými materiály, vytvoříme více cenových nabídek dle skutečnosti, ať může porovnat cenový rozdíl. Cenová nabídka je vždy individuální, protože každá zakázka je jiná na náročnost práce. Po odsouhlasení cenové nabídky se vystaví objednávka, zálohová faktura a plánuje se realizace. 

Cenová nabídka je zdarma a klient se nezavazuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizace

Naši podlaháři jsou součástí naší firmy (zaměstnanci), kteří jsou školení a kvalifikovaní. Nářadí a stroje, které mají po ruce jsou na špičkové úrovni. 

Celková realizace trvá dle náročnosti, se kterou je klient seznámen při podpisu objednávky. Je nutné vždy dodržet technologické pauzy a hlavně vlhkost. Proto se může realizace při nevhodných klimatických podmínkách prodloužit kvůli špatnému vysychání mokrých procesů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Předání zakázky

 

Celá zakázka je hotová a teď přichází její předání dle předávacího protokolu. Po podepsání předávacího protokolu se vystavuje konečná faktura.

Nejenom, že jsme Vám celou realizaci udělaly od A po Z, ale nyní Vám ještě předáme technické listy k podlaze a návod na údržbu podlahy.

Doporučíme čistící přípravek pro Vaši podlahu, tak aby Vám podlaha vydržela svěží a čistá.

 

 

 

 

 

 

                                       Najdete u Nás 

 

Koberce

800 dekorů z toho 2000 provedení (různé šíře rolí)

 

PVC

600 dekorů z toho 1200 provedení (různé šíře rolí, bytové/zátěžové) 

 

Vinyl

400 dekorů z toho 1600 provedení (lepený/zámkový/samolepící)

 

Plovoucí podlahy

156 dekorů

tel.: +420 777 077 835  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO