Zátěžové koberce

od do
Parametry vyhledávání
Filtrování podle parametrů
4 5

Zátěžové koberce

Zvažujete, zda vybavíte svůj penzion, obchod nebo třeba kancelář kobercem či jinou podlahou krytinou? Pokud se obáváte, že koberec nevydrží nápor, který ve svých prostorech očekáváte, rádi vás vyvedeme z omylu.

Zátěžové koberce totiž využije každý zákazník, který potřebuje příjemnou podlahovou krytinu do prostorů, kde se očekává větší zátěž. Díky své přirozené odolnosti vydrží mnohem delší dobu v pěkných barvách a je navíc velmi dobře udržovatelný. Jeho velkou výhodou je také splnění požárně technických norem i bezpečnostních hledisek, díky čemuž se hodí do většiny prostorů veřejného sektoru. Navíc v barvách, v kterách si vybere každý - hnědý, šedý, zelený a mnoho dalších.

Ať už vlastníte hotel, kde se budou po zemi neustále tahat těžké kufry nebo třeba restauraci, kde vám občas může něco spadnout na zem, tak pokud chcete zajistit vašim zákazníkům i zaměstnancům příjemné prostředí pro pobyt, můžete to zkusit se zátěžovámii koberci. Jsou za skvělé akční ceny a to jak v moderním designu, tak i v klasickém provedení. Metráž je v šíři 4m a 5m. Vyrábí se např. z polyamidu nebo polypropylenu.

tel.: +420 770 107 770  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO