Způsob dopravy

Způsob dopravy

Po objednávce Vás budeme vždy telefonicky kontaktovat.

Po letech zkušeností víme, které přepravní společnosti dodávají zboží v pořádku.

Jsme zprostředkovatelé, a nemáme bohužel přímí vliv na chod a rychlost dopravy. Jakmile zadáme pokyny dopravci je vše v jeho rukách. V dnešní době kdy můžou nastat jakékoliv dopravní komplikace, které neovlivní dopravce a ani mi.

Při převzetí zboží si zkontrolujte pečlivě obal a převezměte pokud není zásilka poškozena. V opačným případě je nutné sepsat škodní protokol.

Na pozdější reklamace tohoto charakteru, nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

 

 

Převodním příkazem

  • pokud objednávka bude do 30 000Kč včetně DPH tak objednavatel po převzetí zboží uhradí částku dle faktury, která bude přiložena u zboží i zaslána e-mailem se splatností 7dnů
  • pokud objednávka bude nad 30 000Kč včetně DPH tak objednavatel zaplatí zálohovou fakturu ve výši 50%. Po připsání částky na účet se zboží odesílá přepravní službou. Po převzetí zboží objednavatel uhradí zbylou částku dle faktury, která bude přiložena u zboží i zaslána e-mailem se splatností 7dnů.

 

Dobírka

  • objednavatel zaplatí přímo dopravci hotově při převzetí a zkontrolování zboží

 

Osobní odběr

  • Vaši objednávku si můžete vyzvednout také osobně v naší vzorkovně v Šumperku. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budeme Vás telefonicky kontaktovat. Více o otevírací době a poloze ZDE

       

 

AAApodlahy.cz

tel.: +420 770 107 770  |  e-mail: info@aaapodlahy

Vytvořilo FEO